®

ahmet yesevi altınşehir atabulvarı ataevler barış beşevler çamlıca çamlık demirci dumlupınar ertuğrul ertuğrulkent esentepe fethiye fsm görükle gümüştepe ihsaniye istiklal ışıktepe karaman konak kültür kurtuluş minareli çavuş odunluk özlüce üçevler Yıldırım erikli esenevler millet mahallesi inegöl karacabey osmangazi nilüfer gemlik orhangazi yenişehir kemalpaşa keles orhaneli keles harmancık gürsu

Villa Nakliyat

 

Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-mail veya iletişim telefonumuzdan bize ulaşmasıyla BURSATAŞ Evden Eve eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder,nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç,eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması,eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği çağdaş asansörlü sistemin nasıl kurulacağı,nereye kurulacağı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır. Eşyanın gideceği yeni yeri de ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.

 

 

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra BURSATAŞ Nakliyat ekspertizi sizin isteklerinizi de göz önünde bulundurarak size yazılı bir teklif sunar (Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer).Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır. BURSATAŞ Nakliyat ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Taşıma eksperi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.

 

 

Taşınma gününde Taşınma eksperi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan BURSATAŞ Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar.

 

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekiplerimiz tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir

 

SİZDE KALİTEDEN VE EKONOMİDEN TAVİZ VERMEYİN

 

Sakarya Mh. Yavuz Sk. No:9/B Osmangazi Bursa

Tel: 0224 254 00 50 Gsm: 0532 161 80 26